پرداخت اینترنتی

کاربران و مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی خانوم جان، می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی اختصاصی بانک ملت، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود که در طی این مراحل نیز برای کاربران پیامک ارسال می گردد.
لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی از طریق درگاه اختصاصی بانک ملت فروشگاه اینترنتی خانوم جان موجب ایجاد امنیت در پرداخت و باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.
توجه داشته باشید که تحویل‌گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر همراه داشته باشد.

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم فروشگاه اینترنتی خانوم جان می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد نمودن آن‌ها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع خواهید شد.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت
این شماره، بر روی کارت بانکی شما درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

۳- کد CVV2
CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

۴- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.
اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.


پرداخت در محل تحویل

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.
اما برای همشهریان آملی عزیز این امکان وجود داشته که سفارش خود را بصورت تلفنی ثبت و سفارش خود را بصورت رایگان درب منزل تحویل گرفته و هزینه سفارش خود را در محل پرداخت نمایند.

لازم به ذکر است این امکان در حال حاضر فقط برای شهرستان آمل امکان پذیر می باشد.


پرداخت کارت به کارت

پیشنهاد می شود کاربران محترم فروشگاه اینترنتی خانوم جان هزینه سفارش های خود را بصورت اینترنتی و از درگاه اختصاصی بانک ملت این فروشگاه پرداخت نمایند.

در صورتی که کاربران محترم فروشگاه اینترنتی خانوم جان تمایل به پرداخت اینترنتی جهت تسویه حساب سفارش خود را نداشته، می توانند با شماره تماس های فروشگاه تماس حاصل فرمایند و از این طریق هماهنگی های لازم جهت واریز مبلغ سفارش و تسویه بصورت کارت به کارت را انجام دهند.

چنانچه سفارش های کاربران فروشگاه اینترنتی خانوم جان بصورت عمده و تعداد بالا بوده و ارسال آنها از طریق باربری انجام می شود که جهت تعیین نحوه پرداخت می توانند با شماره تماس های فروشگاه تماس حاصل فرمایند و از این طریق هماهنگی های لازم جهت واریز مبلغ سفارش و تسویه را انجام دهند.