Maybelline

10 کالا

 • پالت سایه چشم و رژگونه میبلین مدل The City Kits Urban Light

  پالت سایه چشم و رژگونه میبلین مدل The City Kits Urban Light

  150.000 تومان
  پالت سایه چشم و رژگونه میبلین مدل The City Kits Urban Light یک محصول پرکاربرد و دوست داشتنی از برند میبلین می باشد. با خرید این پالت کاربردی خیال شما برای یک آرایش زیبای چشم و صورت برای همیشه راحت خواهد بود. این پالت تقریبا تمامی لوازم کاربردی که یرای آرایش روزانه صورت و چشم نیاز هست را در اختیارتان قرار خواهد داد.
 • کانسیلر میبلین شماره 110

  کانسیلر میبلین مدل Instant Anti-Age Eraser شماره ۱۱۰

  165.000 تومان
  میبلین Maybelline اولین شرکت تولید کننده ریمل در دنیا بوده که در سال 1915 در شیکاگو شکل گرفت. حالا میبلین برند شماره یک لوازم آرایش دنیاست و از سال 1996 این برند به عنوان زیر مجموعه ای از برند اورآل قرار گرفت و این اتفاق بازارهای فروش اورآل را بیشتر کرد.
 • کانسیلر کارتی میبلین شماره 120

  کانسیلر میبلین مدل Instant Anti-Age Eraser شماره ۱۲۰

  163.000 تومان
  میبلین Maybelline اولین شرکت تولید کننده ریمل در دنیا بوده که در سال 1915 در شیکاگو شکل گرفت. حالا میبلین برند شماره یک لوازم آرایش دنیاست و از سال 1996 این برند به عنوان زیر مجموعه ای از برند اورآل قرار گرفت و این اتفاق بازارهای فروش اورآل را بیشتر کرد.
 • پالت رژ لب Maybelline

  پالت رژ لب میبلین شماره ۰۱

  181.000 تومان
  پالت رژلب میبلین Maybelline از ترکیب 8 رنگ رژ با رنگدانه های غنی و جذاب تشکیل شده که دارای بافتی کرمی و جلوه ای مات می باشند. این پالت با خاصیت مرطوب کنندگی لب ها از پوشش دهی بسیار بالایی برخوردار است به طوری که بدون ایجاد خشکی لب، جلوه ای بسیار زیبا به آرایش صورت شما می بخشد. تنوع رنگی این محصول قابلیت های آرایشی آن را چندین برابر…
 • خط چشم ژلی کاسه ای میبلینخط چشم ژلی کاسه ای میبلین

  خط چشم ژلی کاسه ای میبلین

  155.000 تومان
  خط چشم ژله ای کاسه ای میبلین محصولی با ماندگاری ٢٤ ساعته و دوام بالاست. رنگ تیره و خاص آن موجب افزایش زیبایی شما پس از استفاده این مجصول خواهد شد. این خط چشم به همراه خود یک قلم دو سر دارد که افراد آماتور و حرفه ای می توانند از آن جهت آرایش چشمان خود استفاده نمایند. این محصول دارای چهار رنگ بندی می باشد.
 • پرایمر میبلین شماره 10 حجم 30 میلی لیترپرایمر سفید رنگ مستر پرایم میبلین

  پرایمر میبلین شماره ۱۰ حجم ۳۰ میلی لیتر

  167.000 تومان
  پرایمرها، پایه اساسی برای زیرسازی و آرایش صورت است که باعث یک‌دستی و ماندگاری آرایش شما می‌شود. این محصول پوست شما را برای استفاده از کرم‌های زیرساز و سایر محصولات آرایشی آماده می‌کند و پایه‌ای برای ماندگارتر شدن آن‌ها در طول روز ارائه خواهد نمود. پرایمرهای صورت به طور کلی در دو مدل رنگ دار و بی رنگ طراحی و تولید می شوند که هر کدام دارای مزایا و ویژگی…
 • کانسیلر میبلین

  کانسیلر میبلین مدل Instant Age Rewind شماره ۱۱۰

  120.000 تومان
  برند میبلین Maybelline اولین شرکت تولید کننده ریمل در دنیا؛ در سال 1915 در شیکاگو شکل گرفت. یک جوان 19 ساله به نام تام لایل ویلیامز این برند آمریکایی را پایه گذاری کرد. در این میان چیزی که توجه ویلیامز را به خود جلب کرد ترکیبی از وازلین و ذغال بود که خواهرش میبل برای تیره کردن مژه هایش از آن استفاده می کرد. به همین منظور اولین ریمل را…
 • کانسیلر میبلین مدل Instant Anti-Age

  110.000 تومان
  میبلین Maybelline اولین شرکت تولید کننده ریمل در دنیا بوده که در سال 1915 در شیکاگو شکل گرفت. حالا میبلین برند شماره یک لوازم آرایش دنیاست و از سال 1996 این برند به عنوان زیر مجموعه ای از برند اورآل قرار گرفت و این اتفاق بازارهای فروش اورآل را بیشتر کرد.
 • کانسیلر میبلین

  کانسیلر میبلین مدل Instant Age Rewind شماره ۱۲۰

  120.000 تومان
  میبلین Maybelline اولین شرکت تولید کننده ریمل در دنیا؛ در سال 1915 در شیکاگو شکل گرفت. یک جوان 19 ساله به نام تام لایل ویلیامز این برند آمریکایی را پایه گذاری کرد. در این میان چیزی که توجه ویلیامز را به خود جلب کرد ترکیبی از وازلین و ذغال بود که خواهرش میبل برای تیره کردن مژه هایش از آن استفاده می کرد.
 • کانسیلر میبلین مدل Super Stay 24H شماره 2کانسیلر میبلین مدل Super Stay 24H

  کانسیلر میبلین مدل Super Stay 24H شماره ۲

  45.000 تومان
  در صورتی که شما هم از آن دسته مصرف کننده های لوازم آرایشی هستید که از کانسیلرهای پایه رنگ متوسط استفاده می‌نمایید، خرید یکی از بهترین کانسیلرهای موجود در بازار با برند Maybelline را به شما پیشنهادی می دهیم. کانسلیر برند میبلین محصولی آمریکایی و پرطرفدار می باشد.