0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
درباره ما

همیشه بر این باوریم، بانوان جز مهم یک جامعه می باشند که در صورت سلامت بدن و نشاط روحی آنها، تاثیر مثبتی به طور مستقیم در جامعه تزریق خواهد شد. سلامت و نشاط روحی بانوان را می توان با تامین حس زیبایی طلبی، اعتماد به نفس و احترام در آنها ایجاد نمود. یکی از راهکارهای تامین حس زیبایی طلبی در بانوان، استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی مناسب و با کیفیت می باشد. به همین منظور فروشگاه اینترنتی خانوم جان پایه ریزی شده و تمام تلاش ما ایجاد محیطی مطمئن جهت عرضه این محصولات بوده است.
فروشگاه اینترنتی خانوم جان در واقع یک مجموعه تامین کننده کالاهای آرایشی و بهداشتی است که در سال 1395 شروع به فعالیت نموده است. این مجموعه در حال حاضر به صورت حضوری و اینترنتی به مردم عزیز ایران خدمت رسانی می نماید.
تمام دغدغه تیم فروشگاهی خانوم جان، تامین محصولات با کیفیت و اصلی با قیمت مناسب و عرضه آنها با کمترین سود می باشد.
درحال حاضر این فروشگاه با برندهای معتبر بازار به صورت مستقیم همکاری دارد که موجب حذف واسطه ها و کاهش هزینه مشتریان عزیز می گردد.
ما همیشه در تلاش هستیم تا بانوان ایران زمین برای تهیه و استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی خود با هیچ چالشی روبرو نشوند و بتوانند به راحتی محصولات خود را با مشاوره های درست و تضمین اصالت کالا تهیه نمایند.