0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
پرسش و پاسخ های متداول

خانوم جان چیست؟

مردم ایران مانند تمام مردم دنیا، به دسترسی آسان به کالاهای مورد نیاز خود علاقه‌مند هستند؛ اما بسیاری باور دارند که خرید تعداد زیادی از کالاها، در برخی نقاط کشور، بسیار سخت و یا غیر ممکن است. از طرفی بسیاری از تأمین‌کنندگان کالا به دلیل پهناور بودن کشورمان، ناهمگون بودن بافت بازار و نیز هزینه‌های بالای بازاریابی و توزیع، به تمام بازار و موقعیت‌های فروش دسترسی ندارند؛ فضایی که چه تأمین‌کنندگان بزرگ و مشهور و چه تأمین‌کنندگان کوچک و کمتر شناخته‌شده، در آن گرفتار هستند. خانوم جان، فروشگاهی است که این دو گروه را در یک بازار مجازی به هم می‌رساند. تلاش فروشگاه اینترنتی خانوم جا این است که با مشاوره های رایگان خود، کالاهای خود را با قیمت‌ مناسب در اختیار خریداران بگذارد، اما به این بهانه قدرت تصمیم‌گیری درباره‌ی قیمت و تعداد کالا را از دست تأمین‌‌ کننده خارج نمی‌کند چرا که معتقد است تأمین‌ کننده باید طبق سیاست‌ها و استراتژی‌های سازمان خود، بازار هدف را تعیین کند.

زمینه فعالیت خانوم جان؟

عمده محصولات این فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی  بوده که تمام محصولات ارائه شده در این گروه محصولات با کیفیت اصلی می باشد. از دیگر محصولات فروشگاه اینترنتی خانوم جان در کنار محصولات آرایشی و بهداشتی،  زیورالات، دست سازه ها و ساعت های مچی می باشد. تمام تلاش ما در این راه ارائه محصولاتی با کیفیت و مجوز دار با قیمت مناسب می باشد تا هم اعتماد مشتریان خود را جلب نموده و هم از نظر مالی آنها را در مضیغه قرار ندهد.

صاحب امتیاز خانوم جان؟

در پایان لازم است درباره صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی خانوم جان نیز توضیح مختصری داده شود. این فروشگاه توسط آقای جاوید لطیفی شاهاندشتی در مازندران، شهرستان آمل برپا شده است.